Köpekler Kitabı bir çok cins köpeğin tanıtıldığı çocuk kitabıdır.

Yazar: Emily Gravett

Resimleyen: Ayşe İnan

Yayınevi: 1001 Çiçek Kitaplar

Büyük köpekler, küçük köpekler, tüylü ve tüysüz köpekler, aksi, şişman, oyuncu, havlayan ve havlamayan, çizgili, benekli, hızlı koşan ve diğer köpek cinsleri… Tüm köpekleri severim ben…

Tüm cinsteki köpekleri sevmenin anlatıldığı çocuk kitabı. Resimler son derece kaliteli ve gerçeğe yakın şekilde hazırlanmış olması çocuğunuzun dikkatini çekecektir. Köpek sevgisi aşılamak için ve çocuğunuzu değişik cinslerdeki köpekleri anlatmak için hazırlanmış muazzam bir kitap. Haydi bakalım senin en çok sevdiğin köpek hangisi? Kitabı keyifle okuyacak ve en çok beğendiğiniz köpeği seçeceksiniz. Etkileyici ve gözalıcı çizimleri ile bu kitap tam sana göre.

Köpekler kitabı çocuğunuza hayvan sevgisini verebilecek bir kitap. Özellikle gerçeğe yakın çizimleri ile türlü türlü köpek cinslerini bu kitapta bulacaksınız. Köpekler kitabını mutlaka çocuğunuzun kütüphanesinde bulunmasını tavsiye ediyoruz.

Ayrıca diğer kitap önerilerine çocuk kitap önerileri sayfamızdan göz atabilirsiniz. instagram.com/1annecom/ sayfasından da tavsiye kitap önerilerimizi takip edebilirsiniz.